Nezkrotný vodní živel vyžaduje to nejlepší vybavení. Vydejte se s námi do světa závěsných lodních motorů, které vám budou oporou při vašich dobrodružstvích i při vodních sportech. Lodní motory dělíme podle výrobce, způsobu pohonu, zavěšení, použitého paliva, ovládání, ale také podle toho, na jaká plavidla jsou motory používány a mnoha dalších parametrů. V naší nabídce lodních motorů najdete benzínové závěsné lodní motory Honda a motory Suzuki. Při jejich výběru vám rádi poradíme a pomůžeme také s odvozem. Zakoupený lodní motor zdarma přivezeme kamkoli po trase Zlín – Brno – Praha.

Výkonné a spolehlivé lodní motory

Kvůli vysokému výkonu a spolehlivosti motorů se nemusíte bát žádné vodní plochy. Vychutnejte si neobyčejně tichý chod a úsporný provoz motorů. Moderní technologie, v kombinaci s příjemným výkonem a působivým krouticím momentem jsou při každé plavbě nedocenitelným pomocníkem. Kvalitní, odolná elektronika a zapalování zajišťují spolehlivé spuštění i chod motorů. Lodní motory Honda jsou dodávány v různých konfiguracích. Jedná se o motory s mnoha schopnostmi, které se ideálně hodí pro používání v malých lodích, pro krátké rybářské i rodinné výpravy. Motory mohou pohánět také lodě profesionálů. Může se jednat například o policejní nebo hasičské čluny.

Výhody závěsných lodních motorů

  • Ergonomické řízení
  • Snadné přenášení
  • Praktické skladování
  • Kompaktní a efektivní konstrukce motorů
  • Vysoká spolehlivost
  • Působivý krouticí moment

Ještě nevlastníte spolehlivou a pohodlnou loď? Pomůžeme vám vybrat ideální jachtu pro vaši dovolenou. V naší nabídce najdete nejen velké luxusní jachty, ale také menší rodinné jachty a jachty vhodné pro rybaření. Zastupujeme tradiční italské výrobce jachet. Nepřehlédněte také naši akční nabídku lodních motorů a lodí na prodej.