Issa 45 Fly /14,40 metru

Kabinové uzavřené jachty

Výrobce:

Cena bez DPH: 17 736 000 Kč

Délka: 14,40 m
Šířka: 4,20 m
Ponor: 1,08 m
Hmotnost: 14,4 tuny
Motor: 2x FPT IVECO 400 HP
Rychlost: 28 uzlů max
Lidí na palubě:
Lůžek v kajutě: 2+2/2+2+2

Monachus-Issa 45 Fly“ se vyznačuje pevnou konstrukcí. Geometrie trupu je navržena bez kompromisů s ohledem na nejlepší vztlak. Váhové rozložení podélné i příčné je nastaveno tak, aby všechny těžiště byla co nejnižší. Strukturální vodní nádrže byly umístěny mezi centrálními podélnými žebry, což dále posílilo trup. V případě poškození nejvíce vystaveného části pod vodou dojde k úniku obsahu nádrže a loď může pokračovat k servisnímu bodu. Vynikající stabilita je dosažena správným rozložením hmotnosti a návrhem hydrodynamických tunelů. Kromě přispívání ke stabilitě tyto tunely dále posilují záď trupu, snižují ponor a lépe chrání vrtule v případě, že loď projede nechtěným plovoucím objektem.

Díky naladěné vztlakové síle na přídi, těžišti kolem středové osy lodi a dostatečně vyvážené vztlakové síle na zádi má Monachus-Issa 45 Fly efekt vyváženého houpačky na podélné vlně. Výsledkem je jemný přechod přes vlnu. Jednodílný laminovaný a víceosý zakřivený čelní sklo poskytuje kormidelníkovi fantasticky jasný výhled při řízení z kormidelny. Dobrá stabilita a stejně mírně zvednutá příď při různých rychlostech plavby umožňují bezpečný pohyb na palubě a během plavby. S ohledem na délku vodní čáry a komfort verze ‚cruiser‘ pro ‚Monachus-Issa 45 Fly‘ zdůrazňujeme hlavní rysy – jedinečně elegantní ‚flybridge‘, pohodlný a bezpečný!

VÝHODY

Monachus Issa 45 Fly je všestranná, praktická, ekonomická a atraktivní loď. Tato loď poskytuje komfort pro veškeré základní potřeby a aktivity během plavby. Je stejně praktická při jednodenních výletech jako při delších plavbách. Jedna osoba s lehkou pomocí může snadno ovládat loď, a její vzhled nenechá lhostejné pozorovatele na žádném místě. A konečně, Monachus Issa 45 Fly je loď s vynikající navigací, bezpečnou při plavbě a plynulou ve všech ohledech.

PRO KOHO JE URČENA

Monachus Issa 45 Fly je určena zákazníkům, kteří chtějí bezpečnou, funkční loď odpovídající velikosti a chtějí plavbu co nejvíce užít.