Jachty, lodě a čluny

 

Zažít svobodu, nespoutanost, vydat se na moře nebo na řeku. Nechat se unášet na vlnách a plout tam, kam se Vám jen chce. Jak krásně to slovo zní … Nemusí to být jen sen. Jachty už dávno nejsou výsadou bohatých, ani symbolem rozmařilosti. Nemusíte být vlastníkem obrovské luxusní jachty, abyste si ve volném čase mohli dopřát dobrodružství a nové zážitky. Prodáváme jachty, které snadno odvezete k moři do Chorvatska nebo kamkoli jinam dokážete dojet autem. Jsme výhradním prodejcem italských jachet Aquabat a Italmar pro střední Evropu. Je jedno jestli jste rybáři, sportovně založení dobrodruzi, nebo preferujete klidnou plavbu. Najdeme pro Vás optimální plavidlo.

 

Rybářské

Rybářské

Kabinové / rodinné

Kabinové / rodinné

Kabonové / otevřené

Kabinové / otevřené

Otevřené

Otevřené

Lodní motory a další příslušenství pro jachty

Co by byla jachta bez kvalitního lodního motoru. Nikdy se nevydávejte na vodu bez kvalitního motoru. Pokud máte větší člun, jachtu, nebo jakoukoli loď a potřebujete vyšší výkon, navrhneme na míru optimální řešení za pomocí několika synchronizovaných závěsných motorů. Prodáváme lodní motory následujících značek.

Kromě motorů nabízíme i nejrůznější příslušenství, jako jsou například lodní přívěsy. Ke každé lodi doporučujeme jiný přívěs. Veškeré informace najdete u jednotlivých plavidel. Prodej jachet zahrnuje také odbornou pomoc s jejich výběrem a případně návrh optimálního pohonu. Pište, volejte, rádi Vám pomůžeme.